telefon whatsapp

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik Uzmanlığı Kursu Kursu E-Devlet onaylıdır.


Güzellik Uzmanlığı Kursu uzman eğitimenler tarafından verilmektedir.

Güzellik Uzmanlığı eğitimlerimizde hijyen ve sağlık kurallarına uyarak, cilt ve vücut bakımına dair tüm uygulamaları son teknoloji cihazlar kullanarak estetisyenlik becerisine sahip olmalarını sağlıyoruz.

Merve Özer Akademi eğitimlerinde alanında profesyonel kadrosuyla % 30 teorik, % 70 pratik olarak Güzellik Uzmanlığı (estetisyenlik) eğitimi vermektedir. Eğitimlerin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Güzellik Uzmanlığı Sertifikası verilmektedir.

Güzellik Uzmanlığı Kursumuz 6 ay sonra kursiyerlerimize bir yazılı ve bir uygulamalı sınava tabi tutulur. Sınavlarını bittiminde sonra MEB onaylı ustalık belgesi ve transkript verilir. Bu belgeler doğrultusunda iş yeri açıp ustalık haklarıyla çalışabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ve günümüz kadınlarının daha duyarlı hale gelmesi ile kişisel güzellik gereksinimlerinin sürekli artmakta. Tam da böyle bir dönemde Güzellik Uzmanlığı, mesleki kariyer saygınlığını ve her geçen gün artan Güzellik Uzmanı ihtiyacını beraberinde getirmekte.Güzellik Uzmanı olmak için MERVE ÖZER AKADEMİ Eğitim Kurumlarına başladığınız andan itibaren gelişim ve değişim süreçlerinde sizlerin destekçisi olarak yanınızdayız. Günümüzde büyük bir çoğunluk yaptığı işi sevmeyerek ve mutsuz olarak sadece geçim derdinden çalışmaya devam ediyor.

Bir de şöyle bir grup var aramızda hayatının akışını değiştirmek isteyip eli kolu bağlı olan bir mesleği hani tabiri caiz ise altın bileziği olmayanlar var.

Bir fırsatınız olsaydı ve sadece 5 aylık bir zaman diliminde ömrünüzün sonuna kadar size istediğiniz hayatı verecek bir işiniz olmasını istemez miydiniz?

Eğer cevabınız evet ise doğru yerdesiniz.

Bu kurs programı güzellik uzmanlığı alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

2 Adet Vesikalık Fotoğraf
Nüfus Cüzdan Fotokopisi
Mezuniyet Diploma Fotokopisi
Sabıka Kaydı
Sağlık Raporu